Ambulantní ošetření

úsměv to řekne za Vás

Onemocnění jako hemoroidy, řitní trhliny a další patří v současnosti mezi běžné civilizační problémy. Obtíže v oblasti konečníku, řitního kanálu a řitního otvoru lze ve velké míře řešit ambulantně, pokud klient dorazí na vyšetření včas. Klinika URO MEDICO disponuje špičkově vybavenou proktologickou ambulancí s moderními přístroji a zázemím uzpůsobeným vašemu maximálnímu pohodlí. Naši lékaři jsou specialisté s letitou praxí v oboru, kteří se neustále vzdělávají a seznamují s vývojem v oblasti proktologie, aby vám mohli nabídnout vždy tu nejlepší péči a komfort při ošetření.

Co řešíme v proktologické ambulanci

Obtíže v řitní oblasti často souvisejí s námahou při vyprazdňování. V kombinaci s vyšším věkem nebo predispozicí k menší odolnosti tkáně, ale i sám o sobě, může velký tlak narušit normální stav tkáně v přechodu mezi konečníkem a řitním kanálem (tzv. hemoroidální zóna) nebo v řitním kanálu samotném.

Nejčastějším problémem řešeným v proktologické ambulanci jsou hemoroidy. V počátečním stádiu rozvoje je dokážeme léčit konzervativně mastmi, čípky a podobnými metodami, ale jsme plně vybaveni a připraveni i k ambulantním zákrokům, jako je například Barronova ligatura. Ambulatně řešíme nejen hemoroidy, ale i další typy obtíží. Mezi ně patří řitní trhliny, které vznikají roztržením výstelky řitního kanálu. Řitní oblasti se nevyhýbají ani zánětlivá onemocnění – abscesy, píštěle. Také tyto problémy řešíme drobnými ambulantními chirurgickými zákroky.

Výhody proktologie na soukromé klinice URO MEDICO

Naše ordinace a zákrokový sál jsou vybavené moderními přístroji. Máme k dispozici moderní vyšetřovací, zobrazovací i chirurgické zařízení. Jde nám o maximální pohodlí klienta při vyšetření i zákroku. Rozumíme tomu, jak choulostivou oblastí těla se proktologie zabývá. Veškerý náš personál je proškolený v citlivém přístupu ke klientům. Vyšetření je zcela diskrétní, v ordinaci jste vždy pouze vy a ošetřující lékař. Během vyšetření vás podrobně informujeme, jaké úkony provádíme a jaké při nich můžete čekat pocity.

Výhodou naší kliniky jsou široká ordinační doba a krátké objednací termíny. Klinika je pohodlně dostupná MHD i autem, pro klienty je k dispozici hlídané parkoviště, které je po dobu návštěvy kliniky zdarma. Objednat se k nám můžete hned na telefonním čísle +420 225 990 999, přes kontaktní formulář či e-mailem na adrese recepce@uromedico.cz.

Napište nám