Kontakt

přijímáme nové klienty

úsměv to řekne za Vás

Objednejte se

Adresa kliniky

1 PRAHA 2 - WILSONOVA

UROGYN MEDICO s.r.o.
Wilsonova 301/10, 120 00 Praha 2

Kudy k nám?

V době: Po - Čt 7:00 - 21:00, Pá 7:00 - 19:00

AUTO: Jeďte po ulici Wilsonova z centra, směr Žižkov/Karlín/Masarykovo nádraží k Hlavnímu nádraží. Držte se v pravém pruhu. Za budovou Hlavního nádraží je ve směru jízdy oplocené parkoviště. Zde využijte první místa označená logem UROGYN MEDICO, které po dobu ošetření můžete využít. Následně svůj vůz nahlašte na recepci Wilsonova. METRO: Trasa C /červená/ vystupte na stanici „Hlavní nádraží“. Ve vestibulu Hlavního nádraží pokračujte směrem Nástupiště. Následně půjdete k nástupišti 1 a použijte východ 1B doleva. Při výstupu se držte u budovy a pokračujte rovně. Budovu Hlavního nádraží tím obejdete až spatříte veřejné parkoviště a budovu, kde se nachází naše klinika.

Zobrazit na mapě

UROGYN MEDICO s.r.o. | Daliborova 380/9, Hostivař, 102 00 Praha 10 | IČ: 08760411, DIČ: CZ699004936 | UROGYN MEDICO s.r.o. je zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 324774

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám

DATA PROTECTION OFFICER

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

gdpr@urogynmedico.cz

Ochránce práv pacientů

Nebyli jste spokojeni nebo máte jiný námět? Piště na:

vedeni@urogynmedico.cz

Obchod a nákup

Kontakt pro obchodní nabídky.

obchod@urogynmedico.cz

MARKETING A PR

Telefonní číslo nepřijímá SMS a je určeno pouze pro média.

marketing@caremedico.cz
730 540 593

PERSONALISTKA

Lucie Gorylová

prace@caremedico.cz

Před první návštěvou u nás…

Vyplňte anamnestický dotazník a souhlas s poskytováním informací z pohodlí domova. Na objednaný termín přijďte o 5 minut dříve. Pokud přijdete pozdě, můžete být lékařem odmítnuti.

Na první návštěvu si s sebou prosím přineste kartičku pojištěnce a připravte si informace pro lékaře, které mu chcete sdělit.

Doprovod rodičů (zákonných zástupců) při ošetření mladistvých klientů požadujeme až do dovršení jejich plnoletosti nebo s písemným souhlasem.