MUDr.Marek GojdičPh.D.

urolog

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** 7 komentářů

Vzdělání, kvalifikace

  • Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2012
  • Atestace z urologie, 2018
  • Doktorské studium filozofie v urologii, získání titulu Ph.D., Bratislava, 2019

Autor a spoluautor vědeckých prací a odborných článků.

Specializace

Hodnocení lékaře

Označte počet hvězdiček
Odeslat

Robert R.     |    
23.02.2022

*****

Lékař již při konzultaci stručný a věcný, v odpovědích přesný. Pacienta stoprocentně informuje a zodpoví dotazy. Následný zákrok precizně provedený, instrumentářka Iva byla milou asistencí a povzbuzením pro pacienta. Pokud je možnost provést zákrok v lokální anestezii, doporučuji. Byla by škoda ho prospat. Zázemí je moderní a diskrétní. Ostatní personál milý. Nemám nic, co bych vytknul.

Karel K.     |    
03.02.2022

*****

Když se špičková kvalita lékařské péče snoubí s "tichým" sebevědomím (bez vyhřezlého ega doprovázeného arogancí), je to radost pozorovat. Takové individuality je pak možné opravdu respektovat. To je z mého pohledu a zkušenosti případ dr. Gojdiče. Děkuji.

Josef A Dana C.     |    
12.11.2021

*****

Naše první návštěva v URO MEDICU u pana doktora Marka Gojdiče bylo neuvěřitelné. Po několika letech se nám lékař věnoval, nedíval se do počítače a nespisoval dlouhé zprávy. Vyslechl problém, se kterým jsme k němu přišli a okamžitě nám svým profesionálním přístupem vše vysvětlil, manžela vyšetřil a přeposlal k MUDr. Vikovi k operaci. Po operaci jsme se vrátili na kontrolu k MUDr. Gojdičovi, který s námi sdílel velkou radost, uklidnil nás v pochybnostech a opět se nám nadstandartním způsobem věnoval. Děkujeme , pan doktor je člověk na svém místě, obrovský profesionál, empaticky a slušný člověk. Děkujeme pane doktore za všechno, hodně úspěchů v práci ...

    |    
10.09.2021

*****

V ordinaci pana doktora Gojdiče je vždycky dobře: v přátelské atmosféře, při šetrném, zcela bezbolestném (!), profesionálním vyšetření/ošetření zapomínám na to, že mě něco trápí a odcházím s pocitem, že všechno bude zase dobré a dostává se mi účinné pomoci. I jako laik si troufám tvrdit, že péče o mě je více a lépe, než lege artis. Pane doktore, moc děkuji za trpělivost a vlídné jednání. A doporučuji všem potencionálním, novým pacientům, přesvědčte se o všem sami, zvolíte-li tak dobře, jako jsem zvolil já. Všem přeji hodně zdraví, případně brzké uzdravení!

    |    
13.08.2021

*****

Co může být lepšího, než chodit ke svému lékaři s úctou a důvěrou, odcházet spokojený a s vděčností. Já takového lékaře šťastně našel v panu doktoru Gojdičovi. Děkuji mu za skvělou péči, vlídné a laskavé jednání, moc si toho vážím, více, než umím napsat. "Díky" mému lajdáctví mě čeká ještě další léčení, ale nebojím se ničeho :-), jsem v těch nejlepších rukách. Děkuji, děkuji, děkuji, ...

Zobrazit další hodnocení…