MUDr.Marek GojdičPh.D.

urolog

Chci se objednat
vaše hodnocení ***** 4 komentáře

Vzdělání, kvalifikace

  • Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2012
  • Atestace z urologie, 2018
  • Doktorské studium filozofie v urologii, získání titulu Ph.D., Bratislava, 2019

Autor a spoluautor vědeckých prací a odborných článků.

Jazykové dovednosti

Angličtina
Němčina
Ruština

Specializace

Hodnocení lékaře

Označte počet hvězdiček
Odeslat

    |    
10.09.2021

*****

V ordinaci pana doktora Gojdiče je vždycky dobře: v přátelské atmosféře, při šetrném, zcela bezbolestném (!), profesionálním vyšetření/ošetření zapomínám na to, že mě něco trápí a odcházím s pocitem, že všechno bude zase dobré a dostává se mi účinné pomoci. I jako laik si troufám tvrdit, že péče o mě je více a lépe, než lege artis. Pane doktore, moc děkuji za trpělivost a vlídné jednání. A doporučuji všem potencionálním, novým pacientům, přesvědčte se o všem sami, zvolíte-li tak dobře, jako jsem zvolil já. Všem přeji hodně zdraví, případně brzké uzdravení!

    |    
13.08.2021

*****

Co může být lepšího, než chodit ke svému lékaři s úctou a důvěrou, odcházet spokojený a s vděčností. Já takového lékaře šťastně našel v panu doktoru Gojdičovi. Děkuji mu za skvělou péči, vlídné a laskavé jednání, moc si toho vážím, více, než umím napsat. "Díky" mému lajdáctví mě čeká ještě další léčení, ale nebojím se ničeho :-), jsem v těch nejlepších rukách. Děkuji, děkuji, děkuji, ...

    |    
22.07.2021

*****

VELMI VSTŘÍCTNÝ A PŘÍJEMNÝ LÉKAŘ. UVOLNĚNÁ ATMOSFÉRA. SESTRA TAKTÉŽ PŘÍJEMNÁ. VŘELE DOPORUČUJI.

Bea G.     |    
06.06.2021

*****

Pán doktor Gojdič je profesionál s príjemným vystupovaním a značnou dávkou vedomostí. Všetko podrobne vysvetlil a navrhol rôzne riešenia ako odstrániť problém. Určite odporúčam. Ďakujem za flexibilitu a ochotu.