Naše klinika

úsměv to řekne za Vás

Poskytujeme kompletní péči

Klientům naší kliniky nabízíme nejen vyšetření a základní ošetření u špičkových specialistů v oborech urologie, urogynekologie, uroonkologie a andrologie, ale díky vlastnímu zákrokovému sálu i širokou škálu specializovaných zákroků bez nutnosti navštěvovat nemocnici nebo další pracoviště. Velký důraz klademe na pravidelné preventivní prohlídky, které jsou u nás velmi důkladné a zároveň šetrné ke klientům.

Všechny naše ordinace a zákrokový sál jsou moderně vybavené. Vybavení průběžně doplňujeme a modernizujeme v souladu s vývojem v jednotlivých oborech. Moderní vybavení a profesionální přístup lékařů a personálu umožňují bezbolestné ošetření a pohodlí při prováděných zákrocích.

Držíme krok s trendy

Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klienty.

Jsme zcela diskrétní

Plně si uvědomujeme intimní povahu záležitostí, kvůli kterým klienti navštěvují urologa či androloga, byť jde třeba jen o preventivní prohlídku. V ordinaci je klient vždy sám pouze s ošetřujícím lékařem. Samozřejmostí je absolutní diskrétnost lékařů a sester a i veškerý další personál kliniky je speciálně proškolen v citlivém a diskrétním přístupu.

Záleží nám na pohodlí klientů i mimo ordinaci

Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se u nás klienti mohou objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy pak obdrží ještě SMS s připomínkou. Klientům poskytujeme také online receptový servis.

Návštěva se u nás obejde bez zbytečného čekání, klient jde na řadu přesně v domluveném čase. Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 (budova vedle Hlavního nádraží), a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření.

Klienty uvítáme v příjemném prostředí recepce a náš personál se po celou dobu návštěvy stará o jejich pohodlíu. Pokud klient přichází kvůli chirurgickému zákroku, uvítáme i jeho případný doprovod. Po zákroku si u nás mohou klienti před cestou domů v klidu odpočinout.

Fotogalerie kliniky

Partneři

Společnost synlab czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny SYNLAB Group. SYNLAB je největší poskytovatelem laboratorních diagnostik v Evropě. Zakládají si na špičkovém zpracování odebraných vzorků a přesné diagnostice v co nejkratší možné době. www.synlab.cz

 

Nemocnice Na Homolce patří mezi organizace přímo řízené Ministerstvem zdravotnictví ČR. Jedná se o nadstavbové klinické zdravotnické zařízení, které se od velkých fakultních nemocnic odlišuje tím, že neposkytuje kompletní spektrum zdravotnických služeb, ale zaměřuje se na mimořádně kvalifikovanou a technologicky vyspělou léčbu. www.homolka.cz

Napište nám

UROGYN MEDICO s.r.o. | Daliborova 380/9, Hostivař, 102 00 Praha 10 | IČO: 08760411 | DIČ: CZ699004936 | UROGYN MEDICO s.r.o. je zapsána v OR vedeném MS v Praze, oddíl C 324774