Prevence

preventivní prohlídky

úsměv to řekne za Vás

Preventivní prohlídky na urologii by měly být od určitého věku běžnou součástí života každého muže. Spolu se zdravým životním stylem s dostatkem kvalitní stravy, pravidelným pitným režimem, dostatkem spánku a dostatkem pohybu jsou preventivní návštěvy urologa hlavním způsobem, jak předejít rozvoji závažných urologických onemocnění, včetně rakoviny. Mužům nad 35 let doporučujeme preventivní prohlídku jednou za dva roky, muži nad 50 let by měli svého urologa navštívit každý rok.

3 důvody, proč se objednat na preventivní prohlídku na urologii co nejdříve

  1. Chráníte tím své zdraví. Preventivní prohlídky jsou tu pro to, abychom se společně ujistili, že je u vás vše v pořádku a abychom včas podchytili případné patologické změny. Karcinom prostaty je třetím nejčastějším nádorovým onemocněním mužů v České republice. Karcinom varlat postihuje i velmi mladé muže. I řada dalších urologických onemocnění, jako jsou hyperplazie prostaty nebo záněty, může značně zkomplikovat život, neřeší-li se včas.
  2. Je to bezbolestné. Navzdory mnoha mýtům, které kolují mezi muži, je vyšetření na urologii zcela bezbolestné. Preventivní prohlídka sestává z rozhovoru s lékařem, ultrazvukového vyšetření a odběru vzorků krve a moči pro laboratorní rozbor. Nejprve uděláme anamnézu, tedy probereme s vámi vaši zdravotní historii. Ultrazvukem prohlédneme ledviny, močový měchýř, močovou trubici a zevní pohlavní orgány. Odebereme vám vzorek moči a krve, které projdou kompletní laboratorní analýzou.
  3. Naše klinika URO MEDICO je velmi blízko centru Prahy, ve Wilsonově ulici na Praze 2 vedle Hlavního nádraží.

Výhody soukromé kliniky URO MEDICO

Naši urologové a andrologové jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, kteří kromě vysoké kvality poskytované péče dbají i na absolutní diskrétnost a váš maximální komfort. V ordinaci jste vždy pouze vy a lékař. Všechny naše ordinace jsou moderně zařízené a vybavené špičkovou technikou.

Naše klinika je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonově ulici v Praze 2 vedle Hlavního nádraží, a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máme vlastní hlídané parkoviště, které je pro klienty zdarma po dobu ošetření.

Máme širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a krátké objednací termíny. Na svou preventivní prohlídku se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Blížící se termín návštěvy vám připomeneme zaslanou SMS zprávou.

Vaše návštěva se obejde bez zbytečného čekání, na řadu půjdete přesně ve smluvený čas. Uvítáme vás v příjemném prostředí recepce, kde se můžete občerstvit, připojit na internet nebo si projít denní tisk. Náš personál je tu proto, aby se po celou dobu vaší návštěvy staral o vaši pohodu.

Objednejte se na preventivní prohlídku ještě dnes

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail na níže uvedené kontakty, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář.

Napište nám