Robotické operace prostaty ve spolupráci s nemocnicí Na Homolce

12.04.2022

úsměv to řekne za Vás

Ve spolupráci s Nemocnicí Na Homolce a paní doktorkou MUDr. Veronikou Šturcovou Kaliskou, FEBU bychom vám rádi představili nejvíce využívanou chirurgickou metodu u operací velkých cév, srdce, tlustého střeva, konečníku a urologických operací. Nemocnice Na Homolce je prvním zdravotnických zařízením v České republice, které v roce 2005 pořádalo robotický systém Da Vinci.

Radikální prostatektomie byla vůbec prvním výkonem, který byl proveden roboticky. Výhody této operace jsou precizní odstranění nádoru, šetrnost, nižší krevní ztráty, nižší riziko dlouhodobé inkontinence a poruch erekce, nižší výskyt infekce. Pacienti jsou také kratší dobu hospitalizováni a mohou se velmi rychle vrátit do běžného života. Nemocnice Na Homolce má výhodu komplexní péče, která zahrnuje rehabilitaci před i po chirugickém výkonu.

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail na níže uvedené kontakty, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. A to jak v případě objednání na konzultaci k operaci, tak k preventivnímu vyšetření. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme zpět a naplánujeme přesný termín.