Chirurgické zákroky

úsměv to řekne za Vás

Obtíže v oblasti mužských vylučovacích a rozmnožovacích orgánů si mohou vyžádat potřebu chirurgického zákroku. Někdy také klienti chtějí provést zákrok z estetických důvodů, jako tomu bývá v případě cirkumcize (mužské obřízky). Naše klinika disponuje vedle špičkového vybavení pro cystoskopická vyšetření a odběry vzorků tkáně také vlastním zákrokovým sálem s moderním vybavením pro zákroky v urologii. Chcete-li absolvovat zákrok v maximálním pohodlí bez nutnosti anestezie v soukromé urologické kliniky, můžete se na nás obrátit bez ohledu na to, zda jste naším stávajícím pacientem.

Objednat se

Maximální pohodlí při zákrocích

Díky moderním metodám a vybavení, které máme k dispozici, jsou drobné chirurgické zákroky v urologii záležitostí maximálně desítek minut. Všechny výkony jsou prováděny tak, aby klient mohl bezprostředně po zákroku do domácí péče a mohl se co nejdříve vrátit do pracovního procesu. I tak je zákrok v oblasti pohlavních orgánů pro muže vždy citlivou záležitostí a nám záleží na maximálním pohodlí klienta. Od konzultace před zákrokem, přes volbu lokální anestezie a efektivní provedení vlastního zákroku po následnou péči se můžete spolehnout na naši profesionalitu, diskrétnost a partnerský přístup.

Nejčastější zákroky

Mužům se v šourku mohou tvořit nezhoubné útvary, kvůli kterým dochází ke zvětšení šourku. Odstranění hydrokély, spermatokély či cysty nadvarlat je na místě, jakmile zvětšení šourku působí klientovi nepohodlí nebo dokonce ohrožuje jeho zdraví.

Zkrácená uzdička nebo přilepená předkožka mohou mužům působit nepříjemnosti v sexuálním životě. Frenuloplastika neboli plastika uzdičky i deglutinace, tedy uvolnění slepené předkožky, jsou velmi časté zákroky v urologii. Častá je i cirkumcize, tedy mužská obřízka, při níž odstraňujeme celou předkožku. Důvodem cirkumcize mohou být jak zdravotní důvody, například časté záněty nebo přílišná dráždivost penisu, tak estetické nebo náboženské důvody.

Pro muže, kteří si nepřejí mít další potomky, je populárním řešením vasektomie, tedy podvázání chámovodů, jež zabrání pronikání spermií do ejakulátu.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu každý všední den a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na urologii můžete hned na níže uvedeném kontaktu, nebo přes kontaktní formulář. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám