STD testy

diskrétní, cenově dostupné a rychlé s výsledky do 48 hodin

úsměv to řekne za Vás

K nákaze sexuálně přenosných chorob (STD) dochází v naprosté většině během nechráněného pohlavního styku. Zanedbání jejich léčby – u všech sexuálních partnerů může vést až k závažným zánětlivým onemocněním.

Zapomněli jste na ochranu? My se ptát nebudeme.

Test na sexuálně přenosné choroby je u nás zcela diskrétní, velmi rychlý a komfortní. Výsledky testů včetně jejich interpretace od nás obdržíte prostřednictvím e-mailu. STD test obsahuje vyšetření na Chlamydie, Ureaplazmata, Mykoplazmata a Kapavku. Ke zjištění nákazy HIV, Žloutenka nebo Syfilis je nutný odběr vzorku krve a je hrazen samostatně.

Pro koho je test vhodný

Test je vhodný pro všechny sexuálně aktivní osoby jako preventivní ochrana k předcházení rizikům, nebo při projevech sexuálně přenosných nemocí či jejich podezření.

Jak test probíhá

U mužů se test na sexuálně přenosné choroby (Chlamydie, Ureaplazmata, Mykoplazmata a Kapavku) provádí pomocí laboratorního vyšetření první ranní moči. V případe pozitivního nálezu sexuálně přenosných chorob je pro následující péči návštěva a vyšetření u urologa nezbytná. U žen se test provádí výtěrem z pochvy při gynekologickém vyšetření. Ke zjištění nákazy HIV, Syfilis a Žloutenky je nutný odběr vzorku krve a test je hrazen samostatně.

Cena testu s garancí výsledků do 48 hodin* v pracovní dny: 2.500 Kč

Cena testu na HIV, Syfilis, Žloutenku: 2.500 Kč

Můžete nám zavolat, zaslat SMS, poslat e-mail na níže uvedené kontakty, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Jsme tu pro vás.

*Doba dodání výsledku může být prodloužena v případě druhého čtení vzorku v rámci procesu kvality a bezpečnosti laboratorního zpracování.

Napište nám

Odeslat