Test na COVID-19

bez čekání a front

úsměv to řekne za Vás

Provádíme tři různé typy odběrů. Antigenní rychlostech, odběr metodou PCR a test ke zjištění protilátek v těle.

Jaký test zvolit

Antigenní rychlotest

Výsledky testu jsou k dispozici do 15-30 min od provedení odběru a součástí výsledku je písemné potvrzení. Test je vhodný v případě, že netrpíte žádnými příznaky. Pokud na sobě příznaky pozorujete obecně se doporučuje podstoupit průkazný test za pomocí metody PCR.

 • Antigenní test není hrazen z veřejného zdravotního pojištění.

Cena: 400 Kč

Objednat online - Antigenní test

Test metodou PCR

Jedná se o jedinou schválenou a průkaznou metodu PCR, která zjistí přítomnost viru SARS-CoV-2 v těle. Výtěr provádíme novou odběrnou sadou výtěrem z nosohltanu, která je užší a díky tomu více příjemná. Výsledky testu obdržíte v průběhu 24 hod po provedení odběru. Certifikát je ke stažení na www.ocko.uzis.cz.

 • 1x RT-PCR vyšetření a odběr vzorku
 • Certifikát do 48 h

Cena pro očkované pojištěnce splňující podmínky testování ZDARMA
Cena pro samoplátce: 1.300 Kč

Objednat online - PCR test

Samotestovací PCR sada ze slin

Jedná se o příjemnější metodu PCR testování, kterou můžete provést z pohodlí vašeho domova. Na našem odběrovém místě si zakoupíte testovací sadu, kterou si odnesete domů. V případě potřeby a podle návodu provedete samotest odběrem ze slin. Vzorek donesete/zašlete zpět na naše odběrové místo odkud zajistíme jeho převoz do laboratoře.

 • 1x samotest z pohodlí domova
 • 1x test ze slin
 • 1x výsledek s certifikátem do 48 hodin
 • Bez čekání a front

Cena: 1.300 Kč

Test na protilátky

Test na protilátky z krve může na základě měření výskytu protilátek IgA, IgM a IgG zjistit, jestli jste v minulosti přišli s infekcí do kontaktu nebo zda u vás infekce aktuálně probíhá. Je totiž možné, že jste infekce již prodělali bez jakýchkoli příznaků, nebo s příznaky mírnými, které jste nemuseli zaznamenat a nebyli významné. Na naší klinice provádíme test na všechny typy protilátky a na buněčnou imunitu. Výsledky vašeho testu vám sdělíme prostřednictvím e-mailu, a to do 3-4 pracovních dnů od provedení odběru.

Test na protilátky lze objednat skrze e-mail u Koordinátorky testování a očkování Terezy Březinové – tereza.brezinova@caremedico.cz

Cena: 1.500 Kč

Očkování proti SARS-CoV-2

Naše klinika disponuje očkovacími vakcínami Pfizer Biontech a Moderna. Jsme schopni očkovat 1., 2. i 3. dávky. Objednat či konzultovat lze skrze e-mail u Koordinátorky testování a očkování Terezy Březinové – tereza.brezinova@caremedico.cz

Test na protilátky lze objednat skrze e-mail u Koordinátorky testování a očkování Terezy Březinové – tereza.brezinova@caremedico.cz

Cena pro pojištěnce: ZDARMA
Cena pro samoplátce: 800 Kč / 1 dávka

Objednání

Můžete se objednat online, ale i prostřednictvím naší recepce a to pomocí e-mailu na recepce@uromedico.cz nebo telefonicky či zasláním SMS na telefonní číslo +420 225 990 999. Naše recepce je vám k dispozici širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den.

Před odběrem

 1. Objednejte si svůj termín.
 2. Vyplňte dotazník zde: Souhlas pacienta s poskytováním informací.
 3. Před odběrem minimálně 2 hodiny neaplikujte kapky nebo sprej do nosu. Dále doporučujeme minimálně 30 min před samotným odběrem nejíst a nepít. Před odběrem na protilátky nejsou žádná omezení.

5 výhod privátní kliniky

 1. Objednání na čas. Vaše návštěva se obejde bez zbytečného čekání, na řadu půjdete přesně ve smluvený čas.
 2. SMS nebo emailové upozornění na váš rezervovaný termín.
 3. Parkování zdarma. Pro všechny naše klienty je k dispozici parkování po dobu odběru zcela zdarma.
 4. U nás jste v bezpečí. Vaše zdraví a zdraví našeho personálu je pro nás na prvním místě. Proto máme vše připravené dopředu, vše je u nás zcela bezkontaktní a samotný odběr trvá jen několik minut. Máme dostatečný časový rozestup mezi objednanými klienty.

Naše odběrné místo je velmi blízko centra Prahy, ve Wilsonova ulici v Praze 2 vedle Hlavního nádraží, a je pohodlně dostupná MHD, autem i vlakem. Máte další otázky? Neváhejte se obrátit na naší recepci.

Napište nám

Odeslat