U nás jste v bezpečí

Neodkládejte vaše plánované vyšetření či zákrok

úsměv to řekne za Vás

Jsme tu stále pro vás. Podpořte s námi vytížené nemocnice a neodkládejte vaše plánované ošetření či drobný chirurgický zákrok. I nadále poskytujeme maximální a profesionální péči v bezpečných prostorách naší privátní kliniky URO MEDICO.

Doprovod klientky či klienta na ošetření je možný.

Vaše bezpečí je pro nás na první místě

Chráníme vás i naše lékaře. Proto i nadále dodržujeme zvýšená hygienická opatření.

Komentář z Facebooku od paní Markéty z 23. března

Bezpečná cesta

Nejbezpečnější cesta k nám je autem. Je pro vás k dispozici hlídané soukromé parkoviště, které se nachází přímo v areálu naší kliniky (hned vedle Hlavního nádraží).

Sterilní prostředí

Při vstupu do naší kliniky se budete nacházet v maximálně sterilním prostředí. Neustále dezinfikujeme všechny povrchové materiály od hlavní recepce budovy, přes toalety, ordinace až po naše chodby. Pravidelně větráme a naše ordinace jsou po každé, klientovi kompletně dezinfikovány.

Bezpečnostní opatření

  • Každému je u vstupu změřena tělesná teplota.
  • Pro klienty, které nemají dostatečnou ochranu dýchacích cest máme k dispozici chirurgické roušky a respirátory FFP2.
  • Veškerý personál pravidelně testujeme pomocí antigenních testů každý třetí den.
  • Většina našeho personálu je již očkována.
  • Personál i lékaře denně monitorujeme a všem zaměstnancům měříme tělesnou teplotu.
  • Dbáme na dodržování rozestupu.
  • Na naší recepci a toaletách je pro vás k dispozici dezinfekce.
  • Upravili jsme provoz pro vaší maximální péči a bezpečí.
  • Díky naší elektronizaci jsme z velké části omezili „papírování“.
  • Pro klienty zajišťujeme antigenní testování bez čekání přímo na klinice či v odběrovém místě na přilehlém parkovišti naší kliniky

Potvrzení o lékařském ošetření

V případě, že potřebujete na cestu k nám na vaše plánované ošetření potvrzení, neváhejte se obrátit na naší recepci. Potvrzení vám zašleme prostřednictvím e-mailu.

Poskytujeme komplexní péči v plném rozsahu

Klientům poskytujeme i nadále komplexní, profesionální a nadstandardní péči v plném rozsahu. Objednání je na čas a bez čekání.

„I nadále dbáme na dodržování zvýšených hygienických nařízení a jsme maximálně vybavení a připravení vám i nadále poskytovat komplexní a profesionální péči v diskrétním prostředí. Záleží nám na vašem zdraví. U nás jste v bezpečí.“ Za tým URO MEDICO, MUDr. Viktor Vik, Ph.D., vedoucí lékař

Antigenní testování

Spojme síly v boji proti pandemii COVID-19 a staňme se vzorem pro společnost. Můžete využít antigenní testování schválenými a certifikovanými testy před nebo během vašeho ošetření. Test je zdarma (hrazen ze zdravotního pojištění) a součástí výsledku obdržíte certifikát s vaším výsledkem. Pro nepojištence, nebo pro klientky, které v posledních 90 dnech měly pozitivní PCR test je antigenní test zpoplatněn částkou 400 Kč.

Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit. Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 225 990 999, vyplňte kontaktní formulář nebo nám pošlete e-mail na adresu recepce@uromedico.cz. Obratem se vám ozveme zpět.

Napište nám