Andrologie

úsměv to řekne za Vás

Andrologie se zabývá prevencí, vyšetřením a léčbou mužských reprodukčních orgánů. I když poruchy a obtíže jako jsou poruchy erekce, potíže s plodností nebo sexuálně přenosné choroby neohrožují klienty na životě, často jim mohou život nepříjemně komplikovat. Na naší klinice na vás čekají špičkoví andrologové, kteří mají k dispozici veškeré znalosti a nejmodernější vybavení pro efektivní diagnostiku a léčbu a jsou za všech okolností naprosto diskrétní.

Objednat se

Kdy navštívit androloga

S návštěvou androloga rozhodně neváhejte v případě obtíží při pohlavním styku. I drobné obtíže stojí za pozornost a kontrolu u lékaře, neboť mohou signalizovat sexuálně přenosné onemocnění způsobené bakteriální infekcí. Pokud je infekce zanedbaná, může přerůst v závažný zánět ohrožující plodnost.

Obrátit se na nás můžete také s poruchami erekce nebo v případě, že trpíte předčasnou ejakulací. Od určitého věku dochází u mužů k přirozenému poklesu hladiny mužského hormonu testosteronu. U některých mužů je pokles hladiny testosteronu provázen tzv. syndromem stárnoucího muže, který má řadu příznaků a dopadů nejen v sexuální oblasti. Pozorujete-li u sebe nepříjemné snížení sexuálního apetitu, úbytek energie a s nimi spojenou podrážděnost či sklíčenost, je konzultace s andrologem určitě na místě.

Co čekat od vyšetření

Nejprve s vámi lékař probere vaši zdravotní historii a pohovoříte si o aktuálních obtížích, které vás přivedly. Následně vás prohlédne a rozhodne, jaká další laboratorní nebo sonografická vyšetření je potřeba udělat. U některých obtíží je součástí vyšetření i vyplnění dotazníku.

Specializovaná andrologická vyšetření mohou zahrnovat například ultrazvukové vyšetření penisu v erekci vyvolané vazoaktivní látkou, CT vyšetření tepenného zásobení penisu, vyšetření žilního odtoku penisu při erekci nebo mikroskopické vyšetření ejakulátu – spermiogram.

Běžné andrologické vyšetření je bezbolestné. Rozumíme rozpakům, které mohou obtíže v oblasti mužských reprodukčních orgánů provázet, a naším cílem je zajistit vám během celé vaší návštěvy na naší klinice maximálně citlivý přístup. Uvnitř ordinace jste vždy pouze vy a ošetřující lékař a zaručujeme vám absolutní diskrétnost.

Jsme tu pro vás

Máme širokou ordinační dobu každý všední den a krátké objednací termíny. Objednat se k nám na urologii můžete hned na níže uvedeném kontaktu, nebo přes kontaktní formulář. Naše klinika je snadno dostupná MHD i autem a máme pro vás i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

Napište nám