Test na protilátky

Zjistěte zda máte v organismu protilátky

úsměv to řekne za Vás

Důvody proč se nechat testovat

Prostřednictvím testu zjistíte, zda váš organismu již protilátky má a případně jaké. Je totiž možné, že jste infekce již prodělali bez jakýchkoli příznaků, nebo s příznaky mírnými, které jste nemuseli zaznamenat a nebyli významné. Ať jste nebo nejste našim klientem, ke všem přistupuje s maximální péčí. Objednejte si svůj termín odběru prostřednictvím naší recepce. Termín si můžete rezervovat prostřednictvím e-mailu na recepce@urogynmedico.cz nebo telefonicky na +420 225 990 999, nebo využijte kontaktní formulář. Naše recepce je vám k dispozici širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den.

Na naší klinice provádíme test na všechny možné protilátky. Jedná se o trojkombinaci výskytu protilátek IgA, IgM a IgG.

Výsledky testu

Test na protilátky z krve může na základě měření výskytu protilátek IgA, IgM a IgG zjistit, jestli jste v minulosti přišli s infekcí do kontaktu nebo zda u vás infekce aktuálně probíhá. Aktuálně probíhající infekci odhalí přítomnost protilátek IgA přibližně pátý den od nákazy nebo IgM osmý den nákazy. Pokud se ve vašem výsledku objeví protilátka IgG, pravděpodobně jste infekci prodělali v minulosti.

Výsledky vašeho testu vám sdělíme prostřednictvím naší recepce e-mailem nebo telefonicky. Pokud bude potřebovat výsledkovou listinu, můžete si ji vyzvednout osobně nebo vám i můžeme zaslat poštou.

Cena testu je 1.500 Kč

Kdy je test vhodný

Kdykoliv. Test na protilátky s výjimkou případů, kdy se u klienta vyskytují příznaky např. chřipky, horečky, sípání apod. V tomto případě doporučujeme prokazatelný odběr jedinou schválenou metodou PCR a doporučujeme vám, aby jste kontaktovali svého ošetřujícího praktického lékaře.

Napište nám