Úsměv odshora až dolů

Urologické vyšetření bez stresu a studu

úsměv to řekne za Vás

V životě se neustále snažíme balancovat mezi prací, stresem a zdravým životním stylem, což může být pro jedince velice náročné. Kupujeme si technologie, které nám hlídají tep, počet kroků, kolik přijmeme kalorií, jíme vyváženě a snažíme se cvičit. Přesto nás často až děsí návštěva lékaře a raději se jí vyhýbáme a to platí dvojnásob u návštěvy urologa.

Na klinice URO MEDICO vám ukážeme, že i urologická prohlídka může být diskrétní a klidná. Nabízíme moderní, příjemné prostředí a termíny bez zbytečného čekání. Stojíme si za naším profesionálním týmem, který má ke klientům lidský a přátelský přístup.

Úsměv odshora až dolů

OBJEDNAT SE

Co vás čeká na klinice URO MEDICO

Víme, že návštěva urologa je pro mnoho mužů citlivé téma a snažíme se vám tuto návštěvu co nejvíce usnadnit.

  • Diskrétní prostředí – v ordinaci jste pouze vy a lékař
  • Široká ordinační doba od 7 do 21
  • Termíny bez čekání
  • Příjemné prostředí
  • Špičkové vybavení a úroveň ošetření
  • Lidský přístup
  • Komplexní urologická péče
  • Výborná dostupnost v centru Prahy

Můžete nám zavolat, zaslat SMS na +420 225 990 999, poslat e-mail na recepce@uromedico.cz, nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Obratem, nejpozději však do 60 min se vám ozveme a naplánujeme termín konzultace.

Nabízíme

Najdete nás na adrese Wilsonova 301/10 v centru Prahy u Hlavního nádraží. Parkování pro klienty je možné  v době prohlídky zdarma.

Klienti o nás napsali

 

MUDr. Petra Nováková
„Velice milá a příjemná osoba a velmi pohledná . Umí jednat s pacientem citlivě , bez nadřazenosti. Na urologii docházím pravidelně , již 24 let a nebylo to vždy citlivé. Spíš dost komisní. Pokud budu její pacient nadále , budu se těšit.“

 

 

MUDr. Viktor Vik, Ph.D. 
„Jedním slovem „BOREC“ … žádné chození kolem horké kaše … profesionál, který se o Vás postará s naprostou lehkostí … kromě toho jsem si s ním vždy příjemně popovídal, což jinde také moc nejde … osobně doporučuji a ještě dodám, že jsou zde i velmi krásné a usměvavé sestřičky 🙂 …“

 

 

Napište nám